SEPETİM
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Gizlilik sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan mykagitcim.com (YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ) gizlilik politikasını içerir.

Üyelik Sözleşmesi Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Sistemimizden üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz üye olmadan yapılan alışverişlerde de kullanılan Kişisel bilgileriniz üçüncü şahışlarla paylaşılmamaktadır.

Kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi,TC kimlik bilgileri, Kredi kartı bilgileri gibi tüm iletişim ve ödeme bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması ve ürün tahsilatı için talep edilmektedir.Bilgileriniz,ödeme, ürün teslimatı amacı ile kullanılmaktadır.Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, SSL sunucumuzda korunmaktadır.

Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

Web sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.Web sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web sitemiz'e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ  personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz,internet güvenlik standartı olan SSL secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir.Bu şekilde,internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları,YAVUZ TÜRKYILMAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ 'e aittir.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

 
 
Banka Seçenekleri